Zapisz się na
jazdę testową

Zamów ofertę

Umów się na jazdę SX4 S-Cross!

X

Zamów ofertę!

X

Interesuje Cię nowe Suzuki? Dowiedz się więcej! Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

X

Zamów ofertę na SX4 S-CROSS

X

Zamów ofertę na SX4 S-CROSS

X
SX4 S-CROSS
Nowa generacja napędu na 4 koła ALLGRIP
SX4 S-CROSS został wyposażony najnowszą generację napędu na 4 koła (4WD), opracowaną na podstawie wieloletnich doświadczeń Suzuki w dziedzinie technologii napędu na obie osie. ALLGRIP zapewnia nie tylko przyjemność z jazdy, ale i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od warunków panujących na drodze. Jednocześnie pozwala na zachowanie niskiego zużycia paliwa i ogranicza negatywny wpływ na środowisko. Napęd ALLGRIP oferuje możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych trybów pracy w zależności od warunków jezdnych: AUTO – SPORT – SNOW – LOCK.

Nowy SX4 - ALLGRIP   Nowy SX4 - ALLGRIP


ALLGRIP


AUTO

Odpowiedni do jazdy w normalnych suchych warunkach drogowych. Priorytetem jest oszczędność paliwa. System domyślnie wykorzystuje napęd na przednie koła. W momencie wykrycia tendencji do ich uślizgu natychmiast załącza tryb napędu na wszystkie koła (4WD).


SPORT

Doskonale sprawdza się podczas jazdy po krętych drogach. Załącza napęd na wszystkie koła (4WD) w celu poprawy stabilności jazdy w zakrętach. W niskim i średnim zakresie prędkości system steruje charakterystyką przyspieszenia/momentu obrotowego w celu zoptymalizowania reakcji jednostki napędowej.
SNOW

Odpowiedni do poruszania się po ośnieżonych, nieutwardzonych lub śliskich nawierzchniach. System załącza napęd 4WD i steruje napędem na obie osie w zależności od sposobu prowadzenia i przyspieszania, tym samym zapewniając doskonałą trakcję i stabilność pojazdu.
LOCK*

Pozwala wydostać samochód z głębokiego błota, piachu lub śniegu. System nieustannie przekazuje wysoki moment obrotowy do kół tylnej osi w celu pokonania trudnej przeszkody.

* automatyczne przełączenie w tryb Snow przy prędkości 60 km/h.Copyright © 2017 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube