EHF EURO 2016
16.01.2016

Ceremonia otwarcia i pierwsze mecze EHF EURO 2016 już za nami a przed nami emocje aż do końca stycznia 2016. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz do odwiedzenia PGNiG Obrót Detaliczny Oficjalnych Stref Kibica EHF EURO 2016 - zlokalizowanych w czterech turniejowych miastach, czyli w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. W dużych białych namiotach znajdują się stoiska Suzuki dla kibiców piłki ręcznej. Ponadto w każdej z czterech hal meczowych turnieju można zobaczyć oficjalne samochody Suzuki Mistrzostw czyli modele VITARA i SX4 S-CROSS. Zapraszamy!
14.01.2016

Start EURO 2016

Już w najbliższy weekend rozpoczną się Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych EURO 2016. Suzuki Motor Poland jest oficjalnym partnerem tej imprezy, kibicując szczypiornistom z całej Europy.

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

Mistrzostwa Europy EHF EURO 2016 są organizowane już od 1994 roku cyklicznie co dwa lata. Jest to najbardziej prestiżowa impreza w piłkę ręczną na świecie. W styczniu w Polsce 16 najlepszych drużyn europejskich rozegra 48 meczów, gromadząc blisko 250 tysięcy widzów w halach oraz setkę tysięcy widzów w PGNiG Obrót Detaliczny Oficjalnych Strefach Kibica EHF EURO 2016. Przed telewizorami zasiądą miliony widzów w całej Europie.

Będąc oficjalnym dostawcą, Suzuki zapewnia flotę samochodów składającą się z modeli SX4 S-CROSS i Vitara. Zaangażowanie Suzuki w promocję mistrzostw jest także widoczne we wszystkich salonach sprzedaży w Polsce. Dla fanów marki i piłki ręcznej Suzuki przygotowało także serię konkursów realizowanych na portalu Facebook, w których można wygrać m.in. bilety na najciekawsze mecze.

Marka Suzuki chętnie angażuje się w różne dyscypliny sportu, promując tym samym aktywny styl życia. W Polsce Suzuki jest także sponsorem koszykówki, którą wspiera już trzeci sezon, a także Pucharów Polski w siatkówkę.
15.10.2015

Suzuki z EURO 2016

Suzuki od lat angażuje się w działania promujące aktywny styl życia, co wynika bezpośrednio z filozofii marki wyrażonej hasłem "Way of Life". Kontynuując i rozszerzając współpracę ze sportem, Suzuki Motor Poland zostaje oficjalnym partnerem Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych EURO 2016.

od lewej: Marcin Herra - Wiceprezes Zarządu ZPRP, Henryk Szczepański - I Wiceprezes Zarządu ZPRP, Piotr Dulnik - Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży i Marketingu Suzuki Motor Poland, Marcin Lijewski - Ambasador

Marka Suzuki kojarzy się nie tylko z samochodami, ale także z aktywnym stylem życia i sportem, który promuje i wspiera od wielu lat. Zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportu w Polsce – to doskonała okazja, aby wesprzeć polskich zawodników.

- Nie jest to pierwsza współpraca marki Suzuki z piłką ręczną. W roku 2015 Suzuki zawarło umowę sponsorską z klubem Vive Kielce. Projekt ten przyniósł nam wiele satysfakcji, dlatego też zdecydowaliśmy się na kontynuację zaangażowania w piłką ręczną, podpisując umowę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Już teraz Suzuki Motor Poland zostało Narodowym Dostawcą MEN'S EHF EURO 2016 i kibicuje drużynie Reprezentacji Polski w rozgrywkach o tytuł Mistrza Europy. - podsumowuje Piotr Dulnik, Dyrektor Generalny Suzuki Motor Poland.

Piotr Dulnik - Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży i Marketingu Suzuki Motor Poland

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Już w listopadzie podczas Międzynarodowego Turnieju w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Gdańsku oraz w grudniu we Wrocławiu będzie można obejrzeć pierwsze rozgrywki polskich szczypiornistów.

Copyright © 2017 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube